Peker Hukuk Bürosu, aynı zamanda marka, patent ve Avrupa patent vekili olan Av. Tuna Peker tarafından kurulmuş olup; 30 yıllık mesleki bilgi ve tecrübeleri ile günümüzde ağırlıklı olarak Fikri ve Sınai Haklar Hukuku ve Telif Hakları Hukuku ile ilgili ihtilafların çözümünü amaç edinmiş bir avukatlık bürosudur.

Fikri ve Sınai Haklar hizmetleri, Leviathan Patent Marka Danışmanlık üzerinden gerçekleştirilmekte olup Leviathan, 7 yıllık sektör tecrübesinin ardından kurulmuştur. Leviathan Şirket müdürü Burcu Levendoğlu, ODTÜ Fizik bölümü mezunu olup patent vekili ve fikri ve sınai haklar bilirkişisidir; Vestel, Migros, Turkcell, Aselsan, Man gibi başlıca firmalara fikri mülkiyet alanında danışmanlık hizmeti vermiş bulunmaktadır. Ayrıca, marka vekili ve avukat olan Ece Ünsal Bilkent Hukuk mezunu olup, Leviathan’a hukuki danışmanlık ve marka ve tasarım konusunda vekillik hizmeti vermektedir.

2018 yılından bu yana kardeş şirketler olarak hareket eden Peker Hukuk Bürosu & Leviathan olarak;

  • Müvekkillerimizin ihtiyaçlarını göz önünde bulunduran kişiselleştirilmiş çözüm sunma anlayışımızla, hizmetlerimizi geniş bir yelpazede ve yüksek kalitede sunmayı amaç edindik.
  • Marka, patent, endüstriyel tasarım ve tüm diğer fikri ve sınai mülkiyet haklarını, öngörülen bütçe dahilinde güvence altına almak, bu hakların devamlılığını sağlamak, onları savunmak ve yürürlüğe koymak için gerekli olan hizmetleri sunmayı amaç edindik.
  • Müvekkillerinin koruma altına aldığı fikri ve sınai haklarını Kanunlar önünde korumayı, bu sebeple gerekli hukuki işlemleri müvekkillerinin talepleri doğrultusunda gerçekleştirmeyi amaç edindik.

Fikri ve sınai mülkiyet haklarının korunması için müvekkillerimizin amaçlarına en uygun yolu belirlemek üzere, onlarla bilgi, fikir ve belge paylaşımı yaparak yakın iş birliği içinde çalışıyoruz.

Muhtemel ihtilaf kaynaklarını tanımlayıp sorunsuz ve kesintisiz bir süreç için bunların ortaya çıkmasını engelleyen, hukuki belirsizlikleri bertaraf eden, koruma ve yürürlüğe koyma sürecine etkisi olan tüm detayları anlayıp değerlendiren bir yaklaşımla hizmet sunuyoruz.

Müvekkillerimizin ihtiyaçlarını göz önünde bulunduran kişiselleştirilmiş hizmet anlayışıyla çalışılması gerektiğinin bilincindeyiz. Bu yüzden firma olarak müvekkillerimizle uzun süreli ve yakın bir ortaklık ilişkisi geliştiriyoruz.

Ekibimiz

Tuna Peker

Avukat

Ece Ünsal

Avukat

Burcu Levendoğlu

Danışman